Met dit nieuwe pand krijgt onze vestiging in Dongen de ruimte om verder te groeien. De extra werkruimte maakt het mogelijk om klanten beter te bedienen, technologische innovaties sneller door te voeren én nieuwe werkgelegenheid te creëren in de regio.
“Voor onze medewerkers betekent dit pand een frisse, comfortabele en toekomstbestendige werkplek,” vertelt vestigingsleider Jaap Schaffelaars. “Een plek om prettig samen te werken, te groeien en bij te dragen aan de techniek van morgen. Tegelijkertijd kunnen we onze dienstverlening verder versterken en beter inspelen op marktontwikkelingen.”
Met deze uitbreiding versterken we onze rol in elektrotechnische- en beveiligingsoplossingen voor utiliteitsgebouwen, zónder grote afhankelijkheid van het net.